Dijeli Facebook Twitter Pinterest Email Copy Link LinkedIn Reddit Telegram WhatsApp Threads Sinoć je u sportskoj dvorani u Vitezu završeno drugo izdanje Božićnog malonogometnog turnira.Titulu najbolje ekipe odnijela je ekipa MNK Putićevo, drugo mjesto pripalo je ekipi Saba auto, a treće ekipi Romari. centralna.baPreporučeni članciNastavljeni radovi na Travničkom korzu: Glavna ulica uskoro u novom ruhuJU “Internacionalna ljekarna/apoteka Vitez” obilježavaju dane Dietpharma i PharmaSaObilježavanje 31. obljetnice bitke za PješčaruJosip Filipović apsolutni pobjednik “Zenica Open 2025” u powerliftingu
Travnik vijesti Nova Bila ponovno živi za mali nogomet: Počinje 8. Memorijalni turnir “Fra Franjo Grebenar – Greba”26.06.2026
Travnik vijesti Obilježavanje šesnaeste godišnjice terorističkog napada na Policijsku upravu-Policijsku stanicu Bugojno26.06.2026
Travnik vijesti Zmajevi ispisali povijest: BiH svladala Katar i ostala u utrci za nokaut fazu Svjetskog prvenstva24.06.2026
Travnik vijesti Zmajevi ispisali povijest: BiH svladala Katar i ostala u utrci za nokaut fazu Svjetskog prvenstva24.06.2026