22 C
Utorak, 24 svibnja, 2022

EUROGOL MODRIĆA/ Real siguran protiv najveće ovosezonsko iznenađenja u Španiji (FOTO+VIDEO)

U osmom kolu Primere, nogometaši Real Madrida ugostili su najveće ovosezonsko iznenađenje u Španiji. U goste im je stigla drugoplasirana Granada, koja se ipak nije dobro provela na Santiago Bernabeu u prvih sat vremena igre.

Već nakon dvije minute Kraljevski klub je poveo preko Karima Benzeme, a u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena prvijenac u službenoj utakmici za Los Blancose upisao je Eden Hazard snalažljivim lobom.

Ipak najbolji potez na utakmici djelo je hrvatskog veznjaka Luke Modrića. Kapiten hrvatske nogometne reprezentacije ušao je prisilno u igru u 38. minuti umjesto ozljkeđenog Tonija Kroosa (aduktor), a u 61. minuti je fantastičnom bombom s dvadesetak metara ‘skinuo paučinu’ u suparničkom golu. Prvi je ovo gol Modrića ove sezone.

Kasnije je Machis iz penala smanjio na 3-1, a Duarte zabija petnaestak minuta prije kraja za 3-2.

Ipak, pitanje pobjednika u drugoj minuti sudačke nadoknade riješava James Rodriguez na asistenciju Odriozole za konačnih 4-2 Kraljevskog kluba.

eurogol modrića/ real siguran protiv najveće ovosezonsko iznenađenja u španiji (foto+video)