EUROLIGA: PAO rutinirao Barçu, Armani i Bayern polovično

U 31. kolu Eurolige Crvena zvezda Meridianbet večeras je savladala Virtus. Monaco je bio bolji od Valencije.

Osim te utakmice, kolo je završeno s još tri utakmice.

Panathinaikos je svladao Barcelonu 89:81. Ostvaren važan trijumf u borbi za 4. mjesto.

Iako je na poluvremenu gubio -14. U trećoj četvrtini Atenjani dodaju gas. Potom su tijekom četvrte četvrtine prestigli Katalonce i slavili. Predvodio ih je Kendrick Nunn s 22 poena. Mitoglu je ubacio 19 poena uz 10 skokova. U momčadi Barcelone Hernangomez i Vesely imali su po 13 poena. Nikola Kalinić četiri.

U čudnoj utakmici Maccabi je slavio protiv Bayerna 89:74. Na poluvremenu su imali +13. Bavarci su odgovorili u trećoj četvrtini. S boljim četvrtim na kraju je slavila reprezentacija Izraela.

Najbolji kod pobjednika bio je Yasiel Rivero sa 17 poena. U momčadi Bayerna Leandro Bolmaro postigao je 21 koš. Vladimir Lučić je imao 8 koševa.

Armani je nakon velike borbe svladao Fenerbahçe u Milanu 77:76.

Vodili su +10 nakon prve četvrtine. Od tada je cijeli susret odigran neriješeno.

Milanezi su konačno potvrdili trijumf serijom Shielda i Mirotića. Tako su se na tablici izjednačili s Partizanom, Valencijom i Efesom s po 14 trijumfa. Iako je Biberović trojkom smanjio na minus jedan.

Predvodio ih je Meli sa 17 poena i 15 Shieldsa. U ekipi Fenera Wilbekin je imao 15, a Biberović 13 koševa. Marko Gudurić upisao je 8 poena, 5 skokova i 6 asistencija.