Vitežanka Dora Ćosić u dublu s Jovanom Antić

Članica Stolnoteniskog kluba CM Vitez Dora Ćosić je na ovogodišnjem 66. Zagiping turniru, koji je održan u glavnom gradu Hrvatske proteklog vikenda, osvojila prvo mjesto u dublu s Jovanom Antić iz Stolnoteniskog kluba Dobanovci (Srbija).

Ćosić i Antić su drugu godinu ekipne prvakinje Zagipinga, ali ovaj put u starijoj kadetskoj kategoriji. Ovogodišnje Zagiping okupio je rekordan broj takmičara (preko 750) iz cijele Evrope.

Mlada Vitežanka Dora Ćosić nedavno je postala državnom juniorskom prvakinjom BiH u stolnom tenisu. Titulu je osvojila na državnom prvenstvu za juniore i juniorke održanom 17.i 18. maja u Bugojnu. Pored pojedinačne titule, Dora Ćosić je u Bugojnu i u konkurenciji parova sa Džanom Biogradlić osvojila 2.mjesto.