Drama na Poljudu, navijači pokušali napasti igrače

Šokantno ispadanja Hajduka od malteškog sastava Gzira United, već u prvom pretkolu Europske lige, izazvalo je dramu i kaos na Poljudu.

Skupina navijača nakon završetka utakmice utrčala je na travnjak i pokušala napasti igrače, ali ih je u tome spriječila policija. Nekoliko navijača čak se probilo do centra, navodi Hina.

Napeto je bilo i na zapadnoj tribini gdje se dio navijača pokušao probiti do svečane lože i napasti čelnike Hajduka. Navijači su okružili ložu i vrijeđali čelnike Hajduka.

Situacija se smirila tek nakon dolaska interventne policije.

Nogometaši Gzira Uniteda priredili su senzaciju pobijedivši na Poljudi Hajduk sa 3-1 i tako nadoknadili poraz 0-2 iz prve utakmice.

Hajduk je prošlog tjedna u Ta’Qali pobijedio sa 2-0 i činilo se kako će uzvratni susreti biti tek formalnost, posebice nakon što je Bassel Jradi doveo domaćine u vodstvo već u sedmoj minuti. No, gosti su u nastavku golovima Jeffersona (57) i Hameda Konea (69, 90+6) stigli do senzacije. Hajduk se tako već nakon prvog ispita oprašta od Europe.