15.5 C
Sarajevo
Petak, 9 lipnja, 2023

Karlovačka policija uhvatila 25 pijanih vozača, dvojicu uhitila

Tijekom protekle noći karlovačka je prometna policija zbog vožnje pod utjecajem alkohola iz prometa isključila 25 od 165 kontroliranih vozača, a dvojica su uhićena.

Na području Policijske uprave karlovačke provedena je preventivno-represivna akcija “Nadzor vozača pod utjecajem alkohola i opojnih droga” u kojoj je kontrolirano 165 vozača, od kojih je 25 isključeno iz prometa zbog vožnje pod utjecajem alkohola.

Dvojica uhićenih vozača recidivisti su u počinjenju prometnih prekršaja te će tijekom dana biti dovedeni na nadležni Općinski sud.

Najveća koncentracija alkohola, 2,70 g/kg, utvrđena je kod 33-godišnjaka iz Ogulina, prenosi Hina.

Nadležnom državnom odvjetništvu prijavljen je i 19-godišnji vozač koji je teško ozlijeđen jučer oko 3.55 sati u Zamršju kod Karlovca kada je prebrzo i pod utjecajem alkohola od 1,31 g/kg upravljao osobnim vozilom te sletio s kolnika u odvodni kanal gdje se vozilo nekoliko puta prevrnulo.

 

(FENA)


Koliko je koristan ovaj tekst?

Prosjek ocjena / 5. Broj glasova:

Članak još nema ocjena. Neka tvoja bude prva!

Kako ovaj članak smatrate korisnim...

Pratite nas na društvenim mrežama

Žao nam je što vam se članak nije svidio. Trudimo se da budemo bolji!

Pomozite nam da unaprijedimo sadržaje!

Recite nam kako možemo poboljšati sajt?

MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU