FMP slavio protiv Igokee golom u posljednjoj sekundi!

fmp slavio protiv igokee golom u posljednjoj sekundi!fmp slavio protiv igokee golom u posljednjoj sekundi!

Košarkaši FMP-a savladali su Igokeu u Laktašima rezultatom 74-73 u utakmici 6. kola ABA lige.

Utakmica je bila puna neizvjesnosti, a iako su domaći tijekom treće četvrtine uspjeli doći do +11, to nije bilo dovoljno za konačnu pobjedu.

Neizvjesnost je kulminirala na samom kraju, kada je sve riješeno brzom kontrom gostiju. Nakon promašenog drugog slobodnog bacanja Atića, Šaranović je došao do lopte, a onda brzo u kontri svladao Bojana Subotića koji je bio brži od sirene i polaganjem sve riješio.

Kod pobjednika najefikasniji je bio Jordan Walker sa 16 koševa, dva manje ubacio je junak susreta Bojan Subotić, Watson je skupio 12, a Šaranović i Pavićević po 10 poena.

S druge strane, najviše se istaknuo Edin Atić sa 16 poena, 7 asistencija i 4 skoka, ali uz promašen šut koji je doveo do kobnog ishoda za njegovu momčad. Centar Zoran Nikolić upisao je 14 poena, 7 skokova i 3 asistencije.

Panteri su sada na poluvremenu sa po 3 pobjede i 3 poraza, dok Igokea ima jednu pobjedu više.