GLUPOSTI: Kane održava nadu! (VIDEO)

Nogometaši Bayerna pobijedili su u Münchenu Leipzig 2:1 nakon susreta 23. kola Bundeslige. Ni tu nisu briljirali, ali su uspjeli slaviti.

U prvih 30 minuta utakmice Bavarci su imali posjed lopte na svojoj strani. Leipzig više udaraca. Bayern jedan na golu.

Janes Blasvich zaustavio je udarac Kanea u 42. minuti. U prvom poluvremenu žute kartone dobili su Aleksandar Pavlović i Vili Orban.

Bavarci su pogotkom otvorili nastavak susreta. U 56. minuti Kane se iskupio za propuštenu priliku i poveo. Simakan je prije toga imao dobru priliku, ali je bio neprecizan.

Vodstvo su držali do 70. minute kada je izjednačio Benjamin Šeško. Tada je Bayern još jednim pogotkom Kanea u nadoknadi vremena poveo 2:1, što je vrijedilo tri boda.

Münchenska momčad i dalje zaostaje osam bodova za vodećim Bayer Leverkusenom. Leipzig je na petoj poziciji.