GOSTOVANJE U MOSKVI: Rusija uništila Srbiju! (VIDEO)

Nogometaši Srbije poraženi su od Rusije 4:0 nakon prijateljske utakmice odigrane u Moskvi. Nesmotrenost domaćeg prvoligaša Milana Gajića u potpunosti je odredila daljnji tijek utakmice. Naši su cijeli susret izgledali jako loše, a Rusi su stvarali prilike.

Prvu ozbiljniju priliku imao je Andrija Živković u 8. minuti. Uposlio ga je Tadić, a bio je iskosa neprecizan. Pokušavali su i Rusi, ali Petrović je pokupio loptu u 10. minuti. Rusija je povela nakon 20 minuta igre.

Prethodno je nakon gledanja VAR videa potvrđen izravni crveni karton Milanu Gajiću kao posljednjem obrambenom igraču.

Siguran s 11 metara bio je Anton Mirančuk.

Igrač manje potpuno je poremetio početnu koncepciju utakmice našoj momčadi. Rusi su to iskoristili i u 32. minuti poveli 2:0 kada je zabio Osipenko. Pavlović mu je praktički ispustio loptu nakon centi, a on je iskoristio poklon.

Srbija je nakon toga imala dvije prilike. Nakon lijepe akcije Jović je pucao ravno u Safonova. Potom je neprecizan bio i Mijat Gaćinović koji je pokušao uhvatiti škarice. Rusi su s ta dva pogotka otišli na odmor.

U drugom dijelu brzo su postigli i treći gol. U 55. minuti zabio je pričuvni igrač Alexey Miranchuk.

Uslijedio je i kraći prekid utakmice. Sergejev je potom pucao u 74. minuti, ali su Rusi pogodili vratnicu. Osam minuta kasnije pogodili su gredu. Nisu stali na ekipi Zbornaja. U 88. poništen pogodak Zaharjana.

Potom u sudačkoj nadoknadi domaći postižu i četvrti pogodak. Sergejev je bio strijelac za potpuni debakl naše momčadi.

Nakon ove utakmice Srbija gostuje na Cipru 25. ožujka. Rusi će isti dan igrati protiv Paragvaja.

Rusija – Srbija 4:0 (2:0)

Mirančuk 22′, Osipenko 32′, Aleksej Mirančuk 55′

Rusija: Safonov, Volkov, Siljanov, Osipenko, Khlusevich, Khlebov, Barinov, Miranchuk, Oblyakov, Golovin, Tsyukavin

Srbija: Petrović, Gajić, Eraković, Pavlović, Mladenović, Zdjelar, Lukić, Živković, Tadić, Gaćinović, Jović