Odbrojavanjem i spektakularnim vatrometom na Trgu Alije Izetbegovića tačno u ponoć zeničani i zeničanke ušli su u Novu, 2025. godinu.
Prvi koji je čestitao Novu godinu prisutnima bio je tradicionalno gradonačelnik Fuad Kasumović.
“Kako kažu sve prolazi i nestaje tako i 2024. godina. Nekima je bila veoma uspješna, nekima nije bila najbolja. Ono što je bitno jeste da budete sretni, zadovoljni, ispunjeni. Da vam na licu bude osmijeh jer dosta je patnje u ovoj državi i u ovom gradu. Želim vam sve što sami sebi želite za svoje porodice i za svoje najbliže. Puno zdravlja i sreće i vidimo se na Zenica summer festu koji će biti još bolji i još veći nego ova proslava. Još jednom svima vama puno zdravlja, sreće i rahatluka u 2025. godini. Živjeli i sretno“, poručio je gradonačelnik Kasumović.
The post Gradonačelnik Kasumović: Puno zdravlja i rahatluka u 2025. godini appeared first on zenicainfo.ba.




