GS – Tvornica Mašina Travnik zapošljava na poziciju Kontrolora dimenzija zavarenih konstrukcija

Oglas za posao

Želite li da nam se pridružite i budite dio našeg uspješnog tima, prijavite se na oglas za poziciju:

Kontrolor dimenzija zavarenih konstrukcija

Uslovi:

  • Stručna sprema – VSS  mašinski inžinjer
  • Poželjno radno iskustvo na traženim poslovima
  • Poznavanje stranog jezika – engleski ili njemački jezik
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, SolidWorks)
  • Odgovornost, pouzdanost, sistematičnost
  • Sklonost ka stalnom usavršavanju i učenju
  • Poželjno poznavanje tehničkih crteža i dokumentacije
  • Spremnost na rad u smjenama

Opis poslova:

  • Mjerenje pozicija i sklopova (uz upotrebu mehaničkih mjernih instrumenata, te klasične mjerne mašine)
  • Izrada mjernih protokola
  • Predlaganje unapređenja i poboljšanja procesa mjerenja
  • Tehnologija mjerenja

Ukoliko ispunjavate navedene uslove svoju biografiju možete:

Poslati putem e-mail adrese: posao@gs-tmt.com

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU