GS – Tvornica mašina Travnik zapošljava na poziciju Tehnolog stezanja

Oglas za posao

GS – Tvornica mašina Travnik sastoji se od mladog, motivisanog i visokokvalitetnog tima, spremnog na kontinuirano profesionalno usavršavanje i edukaciju.

Želite li da nam se pridružite i budete dio uspješnog tima, prijavite se na oglas za poziciju:

Tehnolog stezanja

Kratki opis poslova:

  • kreiranje konceptualnih rješenja i definisanje tehnologije stezanja sklopova i pozicija na mašinama na osnovu plana proizvodnje,
  • koordinacija i učešće u rješavanju nejasnoća u proizvodnji vezanih za stezanje sklopova i pozicija, kao i za tehnologiju mašinske obrade,
  • konstantan razvoj i unapređenje postojeće tehnologije stezanja,
  • podrška proizvodnim procesima unutar kompanije.

Potrebne kvalifikacije:

  • VSS Diplomirani inženjer mašinstva,
  • minimalno jedna (1) godina radnog iskustva na traženim poslovima,
  • poznavanje rada u programu SolidWorks,
  • napredni nivo korištenja Microsoft Office paketa,
  • dobro poznavanje tehničke dokumentacije,
  • dobro poznavanje engleskog/njemačkog jezika,
  • odgovornost i pouzdanost,
  •  inovativnost i kreativnost.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove svoju prijavu možete:

Kandidati koji zadovoljavaju navedenim uvjetima, bit će pozvani na testiranje i intervju. Nepotpune prijave neće se uzimati u razmatranje.

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU