GS-tvornica mašina Travnik zapošljava na poziciju Tehnologa

Oglas za posao

Ukoliko želite postati dio našeg tima koji se svakodnevno uspješno nosi sa izazovima i postiže izvrsne poslovne rezultate, prijavite se na oglas za poziciju:

Tehnolog

Uslovi koje kandidati trebaju ispunjavati:

  • SSS Mašinski tehničar/VSS Inženjer mašinstva
  • poželjno posjedovanje radnog iskustva na traženim poslovima
  • poznavanje tehničkog crtanja
  • obavezno poznavanje engleskog jezika
  • poželjno poznavanje njemačkog jezika
  • informatička pismenost (MS Office, AutoCAD, SolidWorks)
  • odgovornost i pouzdanost
  • komunikativnost
  • analitičko razmišljanje.

Kratki opis poslova:

  • priprema tehničke dokumentacije
  • praćenje toka proizvodnje, te aktivno učestvovanje u rješavanju problema u proizvodnji
  • kontinuiran rad na poboljšanju postojeće tehnologije.

Prijavu možete poslati putem e-mail adrese posao@gs-tmt.com sa naznakom ”Prijava na oglas Tehnolog” ili popuniti na našoj web stranici putem linka https://gs-tmt.com/aplikacija-za-posao-inzinjerska-administrativna-zanimanja/.

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU