Guardiola nakon Liverpoola: Bila je ovo dobra utakmica za gledatelje

U 28. kolu Premier lige nogometaši Liverpoola i Manchester Cityja remizirali su na Anfieldu 1:1. John Stones doveo je City u vodstvo u 23. minuti, dok je Alexis McAllister izjednačio za svoju momčad u 50. minuti susreta iz penala.

Nakon utakmice menadžer Manchester Cityja Pep Guardiola rekao je da je ovo bila utakmica u kojoj je publika mogla uživati.

Počeli smo jako dobro, ali oni su nevjerojatna momčad. Mi smo imali svoje trenutke, oni svoje. Način na koji igraju nije lak. Prihvatit ćemo ovu točku. Bili smo u naletu u prvom poluvremenu, imali smo dosta prilika. A nakon što smo napravili jedanaesterac, počeli smo patiti. Bila je ovo dobra utakmica za gledatelje. Znam koliko je teško na Anfieldu. Teško je i na Etihadu, tamo Liverpool nije pobijedio osam godina. Dokazujemo se, a oni i mi smo nevjerojatno konkurentni. Više bih volio pobjedu, ali oni već godinama dokazuju koliko su kvalitetni. Dobro je završilo za svejasan je Guardiola.