22 C
Srijeda, 25 svibnja, 2022

IBIŠEVIĆ BRILJIRA/ Dva pogodka za svega pet minuta u igri! (VIDEO)

Nekadašnji bh. reprezentativac Vedad Ibišević (35) bio je dvostruki strijelac u večerašnjem gostujućem trijumfu Herthe nad Kolnom (4:0) u meču njemačke Bundeslige.

Vedad je u igru ušao u 58. minuti kod rezultata 1:0 za Herthu, a samo minutu kasnije postigao je svoj prvi gol večeras. Pet minuta nakon toga, Ibišević je ponovo bio strijelac i Hertha je imala prednost od tri gola razlike.

Prethodno je Dilrosun pogodio za prednost gostiju, a konačnih 4:0 postavio je Boyata u 83. minuti.

Ibiševiću su ovo bili prvi pogoci u ligi ove sezone, dok je dva puta bio strijelac u Kupu Njemačke. (Reprezentacija.ba)