IGRAO S PARTIZANOM: Ivić vjeruje u titulu, Zvezda ima skuplji, ali ne i bolji tim!

Nogometaši Partizana za vikend uoči 171. vječitog derbija igraju protiv Radničkog iz Kragujevca.

Crno-bijeli su pobjedom nad Radničkim iz Niša dopustili vječitom rivalu da se izjednači s njima na ljestvici s po 43 boda.

Bivši igrač, a sada trener Krasnodara Vladimir Ivić vjeruje u osvajanje kupa. U intervjuu za Hotsport pričao je o okršajima s Barakom Baharom dok je boravio u Izraelu.

Istaknuo ga je kao jednog od najboljih izraelskih trenera, ali tamo ne igra pod pritiskom kao u Srbiji, dodao je Ivić. Napomenuo je kako Baharu treba vremena za adaptaciju jer prvi put radi u inozemstvu.

Na pitanje hoće li Partizan prekinuti dominaciju Zvezde, Ivić je rekao da navija za Partizan i da Zvezda ima skuplju momčad, ali ne i bolju.

Istaknuo je da je tek polovica sezone te da želi sve najbolje klubu i Igoru Duljaju. Stosedamdeset prvi vječiti derbi na rasporedu je u srijedu, 20. prosinca, od 18 sati u Humskoj.

Foto: FC Krasnodar/Twitter printscreen

www.sportskacentrala.com

Objavi oglas za posao
MOŽDA VAS ZANIMA
DRUGI UPRAVO ČITAJU