IMT prekinuo niz poraza: Sjajan pogodak Lukovića!

imt prekinuo niz poraza: sjajan pogodak lukovića!imt prekinuo niz poraza: sjajan pogodak lukovića!

U susretu 24. kola Superlige Srbije nogometaši IMT-a pobijedili su Javor iz Ivanjice rezultatom 2:1.

Igrala se 40. minuta kada je bivši igrač Partizana Aleksandar Lutovac postigao vodeći pogodak za IMT. Luković je ubacio po zemlji s desne strane, stoper Javora Kopitović loše reagirao i zicerom namjestio Lutovcu kojem nije bilo teško iz peterca pogoditi prazna vrata Ivanjičana.

Javor je zaigrao bolje u drugom poluvremenu i to se momčadi trenera Radovana Ćurčića isplatilo nakon 15 minuta. Gojković je ubacio iz slobodnog udarca s lijeve strane, stoper IMT-a Lambulić loše reagirao, pogodio kolegu iz suparničke momčadi Đorđa Skoka, a branič Ivanjičanin glavom zabija za izjednačenje.

Prijelomni trenutak u utakmici dogodio se u 80. minuti. Napadač “Traktorista” Miloš Luković izborio se za loptu sa stoperom Javorom Dukureom, ona se odbila do Miloševog imenjaka i suigrača Luke, a ovaj je fantastičnim udarcem iz daljine postigao pobjednički pogodak.