Inter je protutnjao Monzom, Lautaro i Calhanoglu po dva puta! (VIDEO)

Nogometaši Intera suvereno čuvaju čelnu poziciju Serie A pošto su u 20. kolu ovog natjecanja na gostovanju kod Monze uvjerljivo slavili 5-1.

U pobjedi su se najviše istaknuli Lautaro Martinez i Hakan Calhanoglu koji su po dva puta bili strijelci za domaće, a zanimljivo je da su obojica pogodila s bijele točke.

Turčin je doveo Nerazzurre u vodstvo iz jedanaesterca u 12. minuti, a Argentinac je udvostručio vodstvo samo dvije minute kasnije.

Zatim je Calhanoglu povisio na 3-0 svojim drugim golom u 60. minuti, kada je u ulozi asistenta bio Markus Tiram, a sam je u 88. minuti zabio za konačnih 5-1.

Prethodno je Pessina u 69. minuti povisio na 3-1, a Lautaro Martinez je u 84. minuti postigao svoj drugi pogodak iz jedanaesterca za prednost od 4-1.

Momčad Simonea Inzaghija sada, uz utakmicu manje, ima 51 bod, pet bodova više od Juventusa, a 12 bodova više od gradskog rivala Milana! S 25 bodova Monza se nalazi na zadovoljavajućem 11. mjestu.