Inter nastavio koračati prema naslovu (VIDEO)

Nogometaši Intera, lidera aktualnog prvenstva Serie A, u susretu 25. kola na Giuseppe Meazzi uvjerljivo su pobijedili Salernitanu rezultatom 4:0.

Momčad Simonea Inzaghija na taj je način nastavila sigurno koračati prema novom scudettu, budući da sada sa 63 boda zaostaju deset, odnosno 11 bodova za najvećim rivalima – Juventusom i Milanom, koji zauzimaju drugu i treću poziciju.

Naprotiv, momčad iz Salerna teško će izbjeći ispadanje ove sezone jer su posljednji na ljestvici sa samo 13 bodova.

Već na poluvremenu domaći su vodili 3:0. U samo dvije minute bilo je 2:0, golovima Marcusa Thirama i Lautara Martineza u 17. i 19. minuti. U oba navrata Carlos Augusto bio je u ulozi pomoćnika.

Na 3:0 povisio je Denzel Dumfries u 40. minuti, a konačan rezultat u posljednjoj minuti regularnog dijela utakmice postavio je Marko Arnautović.