Inter sigurno drži lidersku poziciju, majstorija Arnautovića (VIDEO)

Nogometaši Intera pobijedili su Giuseppe Meazza Lecce rezultatom 2-0 u 17. kolu Serie A.

Na taj način sigurno drže prvu poziciju, unatoč tome što je Dušan Vlahović ranije danas donio pobjedu najbližem pratitelju Juventusu. Inter je sada na 44 boda, dok Stara Dama ima četiri manje.

Nakon ubačaja Calhanoglua, Jan Bisek je udarcem glavom u 43. minuti doveo Nerazzurre u prednost.

Niccolò Barella udvostručio je prednost i postavio konačan rezultat u 78. minuti. Marko Arnautović ga je majstorski tukao petom, izbacivši ga pred gol, kada se veznjak nakon kratkog nadmudrivanja na malom prostoru s vratarom upisao u listu strijelaca.

Od 84. minute domaći su imali igrača više, jer je napadač Lećea Lamek Banda isključen iz igre izravnim crvenim kartonom zbog protesta.