IZBJEGNUTI SCENARIO IZ FIRENCE: Bolji otpor Čuke, Viole s kreča do pobjede u Leskovcu (VIDEO)

Nogometaši Čukaričkog poraženi su 1:0 od Fiorentine u 4. kolu Lige konferencija. Izgledali su nešto bolje nego na gostovanju, no momčad Igora Matića ostala je bez bodova.

Prvo uzbuđenje viđeno je u 7. minuti pred golom Brđana. Filipović je napravio prekršaj, a sudac je prvotno dosudio jedanaesterac. Nakon VAR videa potvrdio je odluku, a pogodak za 1:0 u Leskovcu postigao je Mbala Enzola. Bio je to odlučujući trenutak utakmice.

U 20. minuti utakmica je nakratko prekinuta zbog skandiranja s tribina Endiju. Čukarički je također bio inferioran na svom “domaćem terenu” u Leskovcu, a nije stvorio nijednu priliku u prvih 40 minuta utakmice.

U 39. minuti Adetunji nije iskoristio grešku obrane i donio Čukaričkom izjednačenje. Fiorentina nije bila tako učinkovita kao u Firenci nakon 45. minute. U nastavak susreta ušli su s minimalnim vodstvom.

Potom je u 51. minuti Kovač propustio priliku za izjednačenje, ali je bio neprecizan.

U tom dijelu igre Brđani su bili nešto bolji nego u prvom, ali bez golova s ​​obje strane. Viole su sada na vrhu skupine nakon remija 1:1 između Genka i Ferencvaroša. Ekipa s Banovog brda i dalje je posljednja.

Čukarički-Fiorentina 0:1 (0:1)