U subotu, 25.05.2024.god., u Cazinu održano je 19. Federalno prvenstvo za kadete, juniore i U21 na kojem je sudjelovalo 377 takmičara iz 63 karate kluba sa područja Federacije BiH.
Takmičarka karate kluba „MLADOST“ Vitez, Ema Bešić, osvojila je zlatnu medalju u kategoriji borbe juniorke -53kg.
Šef stručnog štaba karate kluba „Mladost“ Vitez, Aldin Adilović, je zadovoljan Eminim rezultatom, te joj je uputio iskrene čestitke. Također je najavio da će se sljedeći vikend u Turskoj održati Balkansko prvenstvo za djecu te reprezentativcima i trenerima poželio mnogo sreće i uspjeha.
Objava KK Mladost Vitez: Ema Bešić osvojila zlato u Cazinu pojavila se prvi puta na Radio Vitez.
Izvor: ( www.radiovitez.ba / TNTPortal.ba )




