“Vandali uništili markacije, ali ljubav organizatora prema prirodi i sportu ostaje nepokolebljiva”…
Sa velikom ogorčenošću i razočaranjem obavještavamo naše natjecatelje i posjetitelje da su neki nemarni i bezobrazni sugrađani dan prije utrke našli vremena da unište markacije na stazama. Iskreno se ispričavamo svim natjecateljima ako na stazama naiđu na ovakve prizore. Naša ekipa volontera će se maksimalno potruditi da pokrije sve staze i osigura što sigurniji i ugodniji tijek utrke.

Unatoč ovim neugodnostima, Vlašić Outdoor poziva sve ljubitelje prirode da ipak dođu na Vlašić i na pravi način podrže sportski spektakl. Vaša prisutnost i podrška su od velikog značaja i zajedno možemo pokazati da ljubav prema prirodi i sportu nadmašuje svaki oblik vandalizma. Dođite i uživajte u ljepotama Vlašića te podržite naše natjecatelje!
Vidimo se sutra na Vlašić Outdooru 4.8.2024.
Izvor: ( centralna.ba / TNTPortal.ba )




