KRAJ ERE: Napolijeva rutinska pobjeda na Insigneovom emotivnom oproštaju (VIDEO)

Nogometaši Napolija rutinski su slavili s 3-0 na gostovanju kod Spezije u posljednjem kolu talijanske Serie A.

Trebalo im je samo poluvrijeme, no utakmicu je obilježio i oproštaj Lorenza Insignea od dresa u koji je ugradio svoje ime i postao legenda kluba.

Od ljeta će igrati za Toronto u MLS ligi, a u ovom susretu u igru ​​je ušao u 67. minuti, kada je zamijenio Matea Politana.

Politano je već u 4. minuti preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora nakon prodora doveo svoju momčad do prednosti.

Pjotr ​​Zjelinski povisio je na 2-0 kada je iskoristio gužvu u kaznenom prostoru i natrčao na odbijenu loptu.

Nakon duplog dodavanja u malom prostoru s Andreom Patagnom, konačan rezultat postavio je Diego Deme u 36. minuti.

Već je bilo jasno da će Napoli završiti sezonu na 3. mjestu i vratiti se u Ligu prvaka, ali bez šanse za Scudetto u borbi s, ove sezone, nemilosrdnim, milanskim velikanima.

Spezia je, pak, završila na 16. poziciji pa je i sljedeće sezone osigurala plasman u elitnu momčad.