6.6 C
Srijeda, 7 prosinca, 2022

La Liga: Pobjeda Barcelone, dva gola Lewandowskog (VIDEO)

Nogometaši Barcelone savladali su Real Sociedad rezultatom 4:1 u prvom kolu drugog kola La Lige.

Nije prošla ni minuta igre, a najbolji napadač svijeta Robert Lewandowski zabio je svoj prvijenac u dresu Barcelone. Alejandro Balde sjajno je prošao po lijevoj strani, pospremajući Lewandowskog za svoj prvi gol ove sezone.

U šestoj minuti Aleksandar Isak iskoristio je grešku De Jonga i poravnao rezultat. S tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

Xavi je u drugom poluvremenu uveo Rafinhu i Ansa Fatija i od tog trenutka sve se okrenulo u korist Barce. Fati je odmah proigrao Dembelea koji je donio prednost slavnom klubu. Barcelona je u 68. minuti postigla treći pogodak, a strijelac je ponovno bio Lewandowski.

Pobjednik je odlučen u 79. minuti, kada je Lewandowski proigrao Fatija, koji je odlično plasirao loptu u mrežu za konačnih 4:1.

U sljedećem kolu Barcelona dočekuje Valladolid, a Sociedad Elce.