Lajović nadomak glavnog ždrijeba Cincinnatija

Srpski tenisač Dušan Lajović nalazi se na jednoj pobjedi od plasmana u glavni ždrijeb Masters turnira u Cincinnatiju.

U prvom je kolu svladao domaćeg igrača Stefana Kozlova s ​​2-0, po setovima 6:3 i 7:5.

Srpski tenisač je u prvom setu odmah napravio break za vodstvo od 2:0, ali mu je protivnik brzo uzvratio i poravnao rezultat. Ipak, u osmom gemu to je ponovno pošlo za rukom našem igraču, da bi već u sljedećem gemu sigurnim servisom završio set.

Početak se ponovio i u drugom dijelu meča, s tim da je ovoga puta napravljen drugi, ključni break za prednost od 6:5, pa je Lajović u sljedećem gemu lako priveo meč kraju.

Za plasman u glavni ždrijeb borit će se s Talijanom Lorenzom Musettijem koji je s 2-1 u setovima bio bolji od Nijemca Daniela Altmeiera.