Lazio pobjedom dočekuje novog trenera, Tati sve riješio u pet minuta (VIDEO)

Nedavno je Lazio na mjestu trenera smijenio Maurizija Sarrija, a na njegovo bi mjesto uskoro trebao doći Igor Tudor.

U međuvremenu, Nebeskoplavi su večeras slavili u gostima kod Frosinonea s 3-2 u susretu 29. kola Serie A.

Domaće je u vodstvo doveo Paul Lirola u 13. minuti, ali je Mattia Zakanji u 38. minuti osigurao izjednačenje u prvom poluvremenu.

Potom je na scenu došao Tati Castellanos koji je u roku od pet minuta donio potpuni preokret i praktički odlučio utakmicu, jer je bio precizan u 57. i 62. minuti.

Konačan rezultat postavio je Walid Khedira u 70. minuti, kada je smanjio rezultat na 3-2, ali domaći u preostalih 20 minuta utakmice nisu uspjeli doći ni do boda.

Lazio će tako novog trenera dočekati na devetoj poziciji ljestvice sa 43 boda, koliko ima i Fiorentina na prvom mjestu, dok je Frosinone u zoni ispadanja i sa 24 boda zauzima 18. poziciju.