LN: Belgija je pobijedila Poljsku, Nizozemska slavila u Walesu

Večeras su odigrane četiri utakmice u Ligi nacija u skupinama A i B.

Nogometaši Belgije pobijedili su Poljsku 6:1, dok su Nizozemci u gostima svladali Wales 2:1.

Poljaci su poveli u 14. minuti preko Roberta Lewandowskog. No, u nastavku su Belgijci zagospodarili terenom, pa su golovima Vicele, De Bruynea, Trosara u dva navrata, te Dendonkera i Openda došli do vrlo uvjerljive pobjede.

Nizozemska je upisala drugu pobjedu nakon što je u ludoj završnici slavila 2:1 u Walesu. Nizozemci su poveli u 50. minuti golom Tona Compenersa, ali je u drugoj minuti nadoknade izjednačila Reese Norrington-Davis. Iako se činilo da će sve završiti podjelom bodova, Vut Weghorst je u četvrtoj minuti nadoknade postigao pogodak i donio nova tri boda svojoj momčadi.

Ukrajina je u skupini B slavila protiv Irske, a strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Viktor Tsigankov.

Škotska je slavila protiv Armenije rezultatom 2:0, golove su zabili Ralston u 28. i McKenna u 40. minuti.