LOŠ DAN ZA SRPSKI FUDBAL: Novi kiks za mlađe selekcije!

Nogometaši Srbije do 21 godine upisali su još jedan iznenađujući rezultat u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo. Nakon remija s Luksemburgom, naši su u Leskovcu poraženi od Sjeverne Irske s 2:1. Kadeti su jedini danas slavili od mlađih selekcija, a Mladeži su jedva spasili remi s Grčkom.

Naši su u prvom poluvremenu imali veći posjed lopte. Gosti nisu pucali na gol.

Izabranici Ljubinka Drulovića tek su u završnici poluvremena okrunili inicijativu. Poveli su u 40. minuti golom Stefana Mitrovića. Bio je strijelac i protiv Luksemburga.

S tim golom otišli smo na počinak.

Gosti su u drugom poluvremenu stigli do 1:1. Izjednačio je Charlie Allen u 56. minuti.

Sjeverni Irci su u 70. minuti napravili potpuni preokret. Farquhar je strijelac za 1:2. Njegov pogodak im je na kraju donio trijumf.

U nastavku kvalifikacija u rujnu Srbija prvo gostuje kod Ukrajine i Azerbajdžana. Na kraju ciklusa dočekujemo Ukrajince u listopadu.