LŠ: Imobile poslao Lazio u nokaut fazu, Šahtar dobio veliku pobjedu (VIDEO)

U prva dva susreta programa Lige prvaka u utorak domaćini su odnijeli važne pobjede za nastavak natjecanja.

U uzbudljivoj utakmici u Rimu Lazio je svladao Celtic rezultatom 2:0.

Bila je to nervozna utakmica u kojoj su Rimljani imali priliku osigurati prolaz dalje, poklopi li ih rezultat utakmice u Rotterdamu, a činilo se da će podleći toj nervozi.

No, u posljednjih 10 minuta kao božanstvo ukazao se nitko drugi nego Ćiro Immobila koji je postigao dva pogotka za pobjedu 2:0.

Lazio sada ima 10 bodova, dok Atletico i Feyenoord imaju 8, odnosno 6. Pobijede li Madrid u Rotterdamu, Lazio će sigurno u drugu fazu.

Šahtar je u Hamburgu svladao Antwerpen rezultatom 1:0.

Matvilenko je bio strijelac u 12. minuti i sada Ukrajinci imaju 9 bodova, koliko imaju i Barcelona i Porto koji svoj susret igraju od 21 sat. Antwerpen je s 0 bodova ostao na začelju.