LŠ: Povijesni poen za Union, Sociedad rutinski protiv Benfice (VIDEO)

lš: povijesni poen za union, sociedad rutinski protiv benfice (video)lš: povijesni poen za union, sociedad rutinski protiv benfice (video)

Odigrane su dvije utakmice četvrtog kola Lige prvaka, nogometaši Real Sociedada svladali su Benficu 3:1 (3:0), dok je momčad Napolija remizirala s momčadi Union Berlina 1:1.

Momčad Rudija Garcije povela je golom Angisa u 30. minuti, ali je pogodak poništen zbog zaleđa.

No, devet minuta kasnije sve je bilo jasno kada je Matteo Politano nakon dodavanja Ruija svladao nemoćnog Rona.

Činilo se u tim trenucima da će Napoli relativno lako doći do pobjede, no David Fofana u 52. minuti donosi izjednačenje gostima iz Berlina.

Do kraja susreta nije bilo uzbuđenja pa je rezultat ostao nepromijenjen.

Nogometaši Real Sociedada ostvarili su prilično laganu pobjedu nad Benficom u San Sebastiánu rezultatom 3:1 u skupini D.