LŠ: PSG rutinski, Lazio u München putuje s prednošću! (VIDEO)

Večeras je natjecanje nastavljeno s preostala dva susreta osmine finala Lige prvaka.

Lazio je slavio protiv Bayerna minimalnim rezultatom na Olimpicu. PSG nije imao problema protiv Sociedada na Parku prinčeva 2:0.

Prvo poluvrijeme bilo je bez golova. U Rimu je Bayern imao posjed lopte na svojoj strani. Lacio je imao jedan udarac prema golu protiv nijednog Bavaraca.

PSG je također držao posjed. Obje ekipe su u 45 minuta imale 4 udarca prema golu, a PSŽ jedan. Sociedad nijedan.

Parižani su večeras postigli prvi pogodak u ova dva susreta. Poveli su golom Mbappea u 58. minuti.

Loše je krenulo Bavarcima u glavnom gradu Italije. Prvi je isključen Dayo Upamecano u 67. minuti. Dvije minute kasnije Lazio je poveo preko Cire Imobilea koji je potom realizirao jedanaesterac.

Vremenski slično, PSG je protiv Baska poveo 2:0. Mladi Barcola (21) ušao je u 71. minuti. Večerašnji mečevi završili su tim rezultatima. Sljedeći tjedan nastavlja se osmina finala LŠ s preostala četiri dvoboja.