U kabinetu načelnika Općine Travnik jutros je urpiličen prijem za mališane zajedno sa direktoricom vrtića Snježna Pahuljic zajedno sa direktoricom Lejlom Adžaip.
Vesela družina polaznika privatne predškolske ustanove Vrtić Snježna Pahuljica koja u svom vrtiću okuplja 85 mališana, te pruža siguran i inspirirajući prostor za djecu uzrasta od jedne do šest godina, na zanimljiv način i uz prigodne poklone, čestitali su nastupajući Kurban-bajram.
Kako je istaknula vlasnica PPU “Snježna pahuljica”, Lejla Adžaip, današnja posjeta je ujedno i bila prilika da načelnika izvjeste o trenutnim aktivnostima u vrtiću, kao i da se na simboličan način zahvale Općini Travnik i općinskom načelniku za dosadašnju podršku u radu.







