Mega dominantni u Baru, Topić i Plavšić nastavljaju s izvrsnim igrama

Košarkaši Mege uvjerljivo su savladali Mornar u Baru sa 99-65, u utakmici 7. kola regionalne ABA lige.

Srpski tim je već u prvoj četvrtini imao dvoznamenkastu prednost, ali je domaćin do kraja poluvremena spustio na pristojan minus. No, sve je bilo riješeno u trećoj četvrtini na kraju koje je momčad trenera Baraća vodila 69-46.

Ponovno su zablistali Uroš Plavšić i Nikola Topić. Centar je upisao double-double s 23 poena i 10 skokova, uz još 2 asistencije, dok je mladi razigravač skupio 17 poena, 7 asistencija i 3 ukradene lopte. Jelavić je također zabilježio double-double učinak s po 13 poena i skokova.

U poraženom sastavu Boykins je imao 16 poena, 2 skoka i 4 asistencije, a iskusni Nemanja Vranješ 12 poena, 2 skoka i asistenciju.

Mega je sada na pozitivnom skoru od 4 pobjede i 3 poraza, dok je Mornar ostao posljednji sa samo jednom pobjedom.