MIJATOVIĆ POBIJEDIO: Oglasio se i Savić nakon Javora

Nogometaši Crvene zvezde svladali su Javor rezultatom 3:2 u 12. kolu prvenstva Srbije.

Crveno-bijeli su opet pokazali promašaje u obrani i izgubili oštrinu s početka priprema.

O propustima u obrani i dojmovima nakon utakmice govorio je pomoćnik Baraka Bahara Boris Savić:

Igru bih podijelio u dva dijela. Prvo poluvrijeme bilo je jedno od najboljih u sezoni. Dominacija na terenu, kontrola i stajanje iza lopte, uz tri udarca na gol i postignut gol. Mogli smo i više, ali onda u drugom poluvremenu nedostatak koncentracije u fazi obrane, jer stvarno je neshvatljivo da primimo dva gola i time dovedemo igru ​​i pobjedu u pitanje. Na kraju pobjeda golom Mijatovića koji dobro radi, ponaša se kako treba i izgleda odlično na terenu, On je rekao.

Osvrnuo se i na susret s Leipzigom koji Zvezda igra na gostovanju u Ligi prvaka sljedeće srijede.

Čeka nas teška utakmica, potpuno drugačija od onih koje imamo u našoj ligi. Imat ćemo priliku igrati protiv kvalitetne momčadi i dat ćemo sve od sebe da pobijedimospremimo se, zaključio je Savić.

Taj dvoboj na programu je u 21:00 sat. Zvezda nakon gostovanja u Njemačkoj ide u IMT.