Milojevićev drugi mandat počeo pobjedom: Zvezda trijumfirala, ali mučila se u finišu! (VIDEO)

Nogometaši Crvene zvezde u 20. kolu Superlige Srbije pobijedili su Voždovac na stadionu “Rajko Mitić” rezultatom 2:1.

Crveno-bijeli su krenuli furiozno, Rodić je doveo Zvezdu u vodstvo u sedmoj minuti, golman Voždovca Katić bio je nemoćan. Prekrasan pogodak na jubilarnoj, točnije 300. utakmici u crveno-bijelom dresu.

Nije se dugo čekalo na novi pogodak, samo šest minuta kasnije domaći su postigli još jedan pogodak. Među strijelce se upisao i Peter Olayinka. Kanga je izveo korner, Šljivić pucao s pozicije Rodića, ali se lopta na kraju odbila do Nigerijca koji je pogodio za 2:0.

Zvezda je nastavila da kontroliše utakmicu, ali je pred kraj prvog poluvremena Voždovac nekoliko puta zaprijetio, ali su crveno-bijeli na odmor otišli rezultatom 2:0.

U drugom dijelu pada ritam utakmice, Popović je na intervenciji dobio udarac i završio je bez svijesti. Utrčala je liječnička ekipa, ali je vratar Zvezde vrlo brzo došao k sebi i ustao. Gutesa je trebao ući u igru, ali se iskusni vratar digao.

Ndiaje je zatresao mrežu nakon gužve u šesnaestercu. No, poništena je nakon što se sudac uvjerio da je bio prekršaj nad Katićem. Voždovac je uspeo da postigne gol, Nešković je uspeo da šutira sa oko 20 metara, lopta je pogodila jednog od bekova crveno-belih i promenila pravac. Popović je poražen.

Ipak, rezultat na kraju utakmice ostao je 2:1 u korist Zvezde.