Mitrović golom u sudijskoj nadoknadi donio Al Hilalu preokret (VIDEO)

U susretu osmine finala azijske Lige prvaka nogometaši Al Hilala svladali su iranski Sepahan rezultatom 3:1.

Aleksandar Mitrović zabio je u sudačkoj nadoknadi za preokret svoje momčadi. Majstorskim udarcem glavom povisio je na 2:1 i poremetio “domaće” na neutralnom terenu u Maleziji.

Sepahan je vodio od 37. minute kada je Rezaejan pogodio za 1:0.

Od početka do kraja Iranci su se branili i čekali kontre, ali su primili gol u 57. minuti kada je Malcom poravnao na 1:1.

Napao je Al Hilal, u sastavu su bili Mitrović i Sergej Milinković-Savić, a onda je srpski napadač u sudačkoj nadoknadi donio preokret.

Tada je Sepahan potpuno pao, au sedmoj minuti i Al Hamdan je postigao pogodak za konačni i uvjerljivi trijumf Al Hilala.

Sepahan je vodio od 37. minute kada je Rezaejan pogodio za 1:0. Od početka do kraja Iranci su se branili i čekali kontre, ali su primili gol u 57. minuti kada je Malcom poravnao na 1:1. Napao je Al Hilal, u sastavu su bili Mitrović i Sergej Milinković-Savić, a onda je srpski napadač u sudačkoj nadoknadi donio preokret. Tada je Sepahan potpuno pao, au sedmoj minuti i Al Hamdan je postigao pogodak za konačni i uvjerljivi trijumf Al Hilala.