Policija je u Mostaru uhitila muškarca kod kojeg je pronađena materija koja asocira na heroin, a pretresom stana koji koristi pronađena je i digitalna vaga te oko 100 grama sumnjive grumenaste tvari.
Kako je priopćeno iz MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije, policijski službenici Sektora kriminalističke policije MUP-a HNŽ-a su u srijedu, 26. kolovoza 2026. godine, u 18:15 sati, na temelju ranije prikupljenih operativnih saznanja, na području Mostara lišili slobode B. P. (1979.) iz Mostara.
Prema navodima policije, on je od sebe odbacio jednu PVC vrećicu s vidljivim sadržajem nepoznate smeđe tvari koja svojim izgledom asocira na opojnu drogu heroin.
Na temelju prikupljenih operativnih saznanja policijski službenici postupili su po usmenoj naredbi Općinskoga suda u Mostaru te izvršili pretres stana koji navedena osoba koristi.
Tom prilikom pronađena je i izuzeta jedna digitalna vaga za precizno mjerenje te jedna veća PVC vrećica s vidljivim sadržajem nepoznate grumenaste tvari koja svojim izgledom asocira na heroin, u količini od oko 100 grama.
B. P. je lišen slobode, o svemu je obaviješten nadležni tužitelj, a na mjestu događaja izvršen je očevid.
(www.jabuka.tv | Foto: ilustracija)
Izvor: ( www.jabuka.tv / TNTPortal.ba )



