Dva mladića zadobila su ozljede nakon što ih je skupina maskiranih osoba napala netom nakon završetka Sportskog turnira u Sjevernom logoru u Mostaru.
Kako je priopćeno iz MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije, napad Policijskoj upravi Mostar u ponedjeljak, 24. ožujka u 12:25 sati prijavio profesor Srednje strojarske škole u Mostaru.
On se nalazio ispred sale USRC „Midhat Hujdur“ zajedno s učenicima, kada ih je napala skupina od 10 do 15 nepoznatih osoba u crnom, koje su nosile fantomke.
Tom prigodom, stoji u biltenu MUP-a HNŽ, ozljede su zadobili I.N.(2008) i M.I.(2007). S događajem je upoznat Odjel kriminalističke policije.
Maskirane osobe napale maloljetnike na turniru u Mostaru
(www.jabuka.tv)
Izvor: ( www.jabuka.tv / TNTPortal.ba )




