NAKON DRAME: United bolji od Liverpoola

Nogometaši Manchester Uniteda plasirali su se u polufinale FA kupa nakon pobjede nad Liverpoolom 4:3 nakon produžetaka.

Regularni dio završio je rezultatom 2:2, no Devilsi su u dodatnih 30 minuta uspjeli preokrenuti rezultat i tako se plasirati u polufinale FA Cupa. United je poveo u desetoj minuti preko McTominaya, no Liverpool je u završnici prvog poluvremena preokrenuo utakmicu preko McAllistera i Salaha. U nastavku je Liverpool bio puno bolji, ali ipak nisu uspjeli postići pogodak pa je u 87. minuti stigla kazna. Anthony je iskoristio grešku Van Dykea i odveo meč u produžetke.

Otišlo se u produžetke, a prvi su se radovali Redsi, koji je s ruba šesnaesterca pogodio Harvey Elliott. Nakon toga u 112. minuti Marcus Rashford je iskoristio dodavanje McTominija za poravnanje rezultata. Kada se činilo da će jedanaesterci odlučiti pobjednika, na scenu je stupio Amad Diallo koji je zabio nakon sjajne Unitedove kontre u 121. minuti utakmice na oduševljenje svih navijača Uniteda.

Prije Manchester Uniteda u polufinale nisu uspjeli proći Coventry, Manchester City i Chelsea.