NBA LIGA: Bogdan dvocifren u porazu, Micić i Jović bez minutaže (VIDEO)

Osim susreta Denvera i Houstona, sinoć je u NBA ligi odigrano još 12 duela.

Atlanta je izgubila na gostovanju kod Philadelphije 125:114.

Unatoč odličnoj drugoj četvrtini. Fila je potom preokrenuo u drugom poluvremenu.

Do pobjede ih je vodio Joel Embiid s 38 poena i 14 skokova. Herter je predvodio Hawkse s 24 koša, a pratio ga je Bogdan Bogdanović s 20 koševa koji je startao kao starter.

Miami je izgubio od Clevelanda 111:99.

Vodili su u prvom poluvremenu. U drugom su posustali, upisavši neuspjeh.

Cavalierse su predvodili Mitchell sa 27 i Lauri Heath sa 17 poena. Srpski reprezentativac Nikola Jović nije dobio priliku.

Oklahoma je nastavila s odličnim igrama. Treći put ove sezone slavili su protiv Golden Statea, nakon produžetka 138:136.

Warriorsi su vodili gotovo cijeli susret. Na kraju su ispustili prednost, a Holmgren je pogodio tri šuta za produžetak. Tamo su Thunderi bili bolji za trijumf i drugo mjesto na Zapadu iza Minnesote.

Predvodio ih je Shai Giljuz Alexander s 38 poena. Vasilije Micić nije dobio minutažu. U momčadi Warriorsa istaknuo se Curry s 34 koša.