NBA LIGA: Bogdan dvocifren u porazu, Rajaković nemoćan, magija zasjenila Janis (VIDEO)

bogdan bogdanovićbogdan bogdanović

Sinoć su u NBA ligi odigrana četiri meča.

Miami je u gostima pobijedio Atlantu 117:109.

Viceprvak lige vodio je cijelu utakmicu, a najveću prednost imao je u drugom dijelu.

Nakon toga ju je Atlanta srušila, ali Heath ju je zadržao. Do pobjede ih je vodio Bam Adebayo sa 26 poena. Nikola Jović nije dobio priliku. S druge strane, Tre Young je imao 25, a Bogdan Bogdanović 15 poena.

Boston je rutinski slavio protiv Toronta 117:94. Od kraja prve četvrtine preuzeli su kontrolu.

Do pobjede ih je predvodio Jaylen Brown s 29 poena. U momčadi Darka Rajakovića istaknuo se Sijakam sa 17 poena.

Poraženi su favoriti Golden State i Milwaukee. Momčad iz Wisconsina gostovala je kod Orlanda 112:97.

Trijumf im je donijelo bolje odigrano prvo poluvrijeme. Giannis Adetoumbo imao je 35 koševa u porazu protiv Paola Bankera s 26 poena.

Golden State je na svom terenu izgubio od Clevelanda 118:110.

Cavaliersi su put do trijumfa otvorili u drugoj trećini. Onda su to potvrdili u četvrtom.

Pobjednika je predvodio Levert s 22 koša. U momčadi Warriorsa Curry je upisao 30 poena.

Večeras su na redu tri duela. Od 18:00 New York-Charlotte, Brooklyn-Washington (21) i LA Clippers – Memphis (21:30).