NBA LIGA: Crni niz Spursa, Tatum nedovoljno za Boston, Milwaukee i Janis učinkovit (VIDEO)

Osim susreta Denvera i Detroita, jučer je u NBA ligi odigrano sedam mečeva.

San Antonio nema pobjedu već devet utakmica. Izgubili su od LA Clippersa 124:99.

Gosti su od druge četvrtine postupno povećavali prednost do maksimuma u četvrtoj. Paul George je ubacio 28 poena uz 21 poen Leonarda.

Keldon Johnson je imao 22 poena i 10 skokova za Mamuza uz 9 poena Vembanyame.

Boston je prekinuo niz od šest pobjeda i izgubio na gostovanju kod Charlottea 121:118.

Od druge četvrtine do kraja Celticsi su vodili. Hornetsi su to uspjeli otopiti, a pobjedu je slobodnim bacanjima potvrdio Gordon Hayward, bivši igrač Bostona.

Pobjedničku momčad predvodio je LaMelo Ball s 35 poena naspram Tatumovih 45 poena.

Milwaukee je još jednom učinkovitom igrom upisao peti trijumf. Poražena je u glavnom gradu Washingtonu 142:129.

Wizardsi su vodili samo tijekom prve četvrtine. Nakon toga Bucksi su kontrolirali rezultat, iako se na početku 4/4 Washington uspio vratiti.

U pobjedničkoj momčadi briljirao je Giannis Adetokumbo s 42 poena. Kod Washingtona najefikasniji je bio Jordan Poole s 30 poena.