NBA LIGA: Dvocifren Bogdanović, Marjanović ni minuta (VIDEO)

nba liga: dvocifren bogdanović, marjanović ni minuta (video)nba liga: dvocifren bogdanović, marjanović ni minuta (video)

Osim trijumfa Denvera protiv Chicaga, sinoć je u NBA ligi odigrano još šest utakmica. Večeras se sastaju Detroit i Phoenix, odnosno San Antonio i Toronto

Atlanta je kao gost pobijedila New Orleans 123:105. Utakmicu su prelomili sredinom treće četvrtine.

Do pobjede ih je predvodio Trey Young s 22 koša, a Bogdan Bogdanović s 10 koševa i 5 skokova. Momčad Pelicansa predvodio je Williamson s 25 poena.

Houston je uvjerljivo slavio protiv Sacramenta 107:89. Rocketsi su vodili cijelu utakmicu i lako pobijedili.

Kod pobjednika najbolji je bio Dillon Brooks sa 26 poena. U momčadi Kingsa istaknuo se Malik Mank s 18 poena.

Boban Marjanović nije dobio priliku kod domaćih. S druge strane, niti novorazmijenjeni Filip Petrušev u Kaliforniju.