NBA LIGA: Janis i Durant se radovali, Irving zamijenio Dončića (VIDEO)

Uz nestvarnu utakmicu između Oklahome i one u Parizu, sinoć su odigrana još tri duela u najjačoj ligi svijeta.

U derbiju na čelu Istoka Milwaukee je bio uvjerljiv protiv Bostona 135:102.

Sve su riješili u prvom poluvremenu. Celticsi su u drugoj četvrtini zabili samo 15 poena za 12 minuta. Od tada su domaćini konstantno povećavali prednost.

Predvodio ih je Bobby Portis s 28 poena. Giannis Adetokumbo dodao je 24 poena. Boston je predvodio Peyton Pritchard s 21 košem. Celticsi su i dalje na prvom mjestu s tri pobjede nad Milwaukeejem.

Dallas je u relativno tijesnoj utakmici slavio protiv New Yorka 128:124.

Mavericksi su vodili cijeli meč. Ali ponekad su se borili zadržati vodstvo.

Zaliha od +18 iz prve četvrtine bila je dovoljna. Iako je suparnik minutu do kraja imao -1 (121:120)

Bez ozlijeđenih Exuma i Dončića, Irving je predvodio momčad sa 44 poena i 10 asistencija. Tim Hardaway Junior pomogao je s 34 poena. U momčadi New Yorka najbolji su bili Brunson s 32 i Randle s 30 poena.

Phoenix je svladao La Lakerse 127:109.

Nisu se Jezerani ništa pitali. Gubili su od početka do kraja, a nisu ni poveli.

LeBron James imao je lošu šutersku večer sa samo 10 poena. Kod domaćina najučinkovitiji je bio Diangelo Russell s 19.

U ekipi Sansa Bradley Beal ubacio je 37 koševa, a Booker 31 koš.