NBA LIGA: Timovi iz LA-a se radovali, Johnson uništio Minnesotu (VIDEO)

Sinoć je, osim duela Denvera i Philadelphije, odigrano još sedam utakmica NBA lige.

Boston je doživio drugi poraz kod kuće. Clippersi su slavili 115:96.

Tim iz Los Angelesa postupno je povećavao vodstvo. Ključnu razliku napravili su na prijelazu iz treće u četvrtu četvrtinu.

Do pobjede ih je vodio Kawhi Leonard sa 26 poena. U momčadi Celticsa Tatum je zabio 21 koš.

Druga momčad iz Los Angelesa, Lakersi, slavili su protiv Golden Statea 145:144 nakon dva produžetka.

Lakersi su prvo poluvrijeme odigrali bolje. Tada su Warriorsi odigrali dobru treću dionicu.

U četvrtoj četvrtini prepustili su vodstvo Stephu Curryju kako bi osigurali produžetke. Dodatnih pet minuta također je bilo neizvjesno. Potom je Thompson pogodio tricu za 130:130, a James je promašio šut za pobjedu.

Na kraju drugog produžetka trijumf Jezera zapečatio je Lebron pogotkom iz slobodnog bacanja.

Bio je najučinkovitiji u pobjedničkoj momčadi s 36 koševa iako je Curry imao 46 koševa.

Najgora momčad Zapada, San Antonio, iznenadila je drugoplasiranu Minnesotu 113:112.

Timberwolvesi su gotovo vodili cijeli meč. Najviše tijekom drugog kvartala.

Postupno su ga gubili kako se utakmica bližila kraju. Edwardsova miniserija na kraju nije bila dovoljna.

Keldon Johnson pogodio je slobodno bacanje za pobjedu.

Pobjednike je predvodio Vasel s 25 poena. Edwards Tree sa 32 košare.