U okolici Omiša još uvijek vlada kaos nakon cjelonoćne borbe s požarima. Situacija se ujutro smirila, a građani se organiziraju i na društvenim mrežama.
U tijeku je potraga za 65-godišnjom Lucom Tomić, koja se prije dolaska požara spustila u naselju Čelinama prema glavnoj cesti.
Na stranici na Facebooku Grad Omiš – to smo mi objavljeno je da se nalazila u blizini hotela Hildegard, gdje je navodno razgovarala s muškarcem koji je zalijevao vrt pokraj kuće.
Kako navode iz objave, Luca nema mobitel kod sebe, a trenutačno nije poznato gdje se nalazi, javlja Dalmacija Danas.
Svi koji su je možda vidjeli ili imaju bilo kakvu informaciju o njezinu kretanju mole se da se jave obitelji ili nadležnim službama.
(www.jabuka.tv | Foto: Ivana Ivanović / Pixsell)
Izvor: ( www.jabuka.tv / TNTPortal.ba )



