NEVJEROVATAN PODVIG/ Postigao svih 11 golova u pobjedi njegovog tima

Fudbaleri Seone pobijedili su na stadionu Hasan Polje u okviru 12. kola Druge lige FBiH Sjever ekipu Čelića s 11:0, a osim impresivnog rezultate ova utakmica trećeg ranga bh. fudbala je zanimljiva i zbog još jednog detalja.

Naime, svih 11 pogodaka za domaću ekipu postigao je Adnan Salkić i tako se vjerovatno upisao u istoriju bh. fudbala. Prvi gol je dao već u trećem minutu, a posljednja dva u 84. i 86. minutu.

Zanimljivo kako je samo jednom tresao mrežu nakon udarca sa bijele tačke, dok je preostalih deset zabio iz igre.

Vrijedi istaći da Salkić nije bio ubitačan samo u ovom kolu budući da je uvjerljivo na prvom mjestu liste strijelaca ove lige sa čak 22 postignuta gola u 12 odigranih kola.

Inače, Seona je ostala na prvom mjestu Druge lige Sjever s pet bodova više od drugoplasirane Gradine te se nalazi na dobrom putu ka ulasku u Prvu ligu FBiH.