Kako nam javljaju naši čitatelji u 12,20 sati dogodila se lakša prometna nezgoda na dionici Bila -Vitez. Molimo vozače da se naoružaju strpljenjem jer gužve u prometu su zabilježene sve do Nević polja.
Naša web stranica funkcionira zahvaljujući prikazivanju online oglasa našim posjetiteljima. Molimo vas da nas podržite tako što ćete isključiti blokator oglasa.