NIKO KAO NOVAK ĐOKOVIĆ: Osvojio turnir u Parizu!

Najbolji tenisač svih vremena Novak Đoković osvojio je turnir u Parizu. U finalu je bio bolji od bugarskog tenisača Grigora Dimitrova rezultatom 2:0 u setovima (6:4, 6:3).

U prvom setu nije bilo puno uzbuđenja, niti je bugarski tenisač uopće uspio zaprijetiti Đokoviću na njegov servis.

S druge strane, Novak je prvu priliku za break imao u sedmom gemu prvog seta i uspio iskoristiti tu prvu break loptu. Potom je bez izgubljenog poena osvojio sljedeći gem na svoj servis, poveo 5:3 i do kraja seta rutinski održavao prednost do konačnih 6:4 u ovom dijelu igre.

Srbin je bolje ušao u drugi set, Dimitrov se držao do 2:2, a onda je Novak napravio break, potom sjajno servirao i poveo 4:2.

Đoković je zadržao stečenu prednost i lako došao do drugog seta u kojem je rezultat bio 6:3 te tako osvojio Masters u Parizu.